Witamy Państwa w strefie usług elektronicznych

Miasta Jaworzno

<span id="selectionBoundary_1580473685288_9855447528999031" style="line-height: 0; display: none;" class="rangySelectionBoundary"></span>

JAWORZNICKI PORTAL MIESZKAŃCA

Chcesz mieć dostęp do informacji na temat swoich gminnych płatności bez wychodzenia z domu
i kontaktowania się z urzędem? Teraz jest to możliwe. Urząd Miejski w Jaworznie uruchomił nową usługę, ułatwiającą regulowanie należności z gminą. Portal Mieszkańca to nie tylko przystępna baza wiedzy
o podatkach i opłatach lokalnych, ale także alternatywna forma komunikacji z urzędem.


 
W strefie usług elektronicznych można uzyskać:

  • Dostęp do informacji o stanie spraw oraz zobowiązaniach podatkowych i opłatach Twoich oraz osób fizycznych i prawnych, które reprezentujesz, jak również informacji z innych rejestrów urzędu - dostęp ten wymaga rejestracji i uwierzytelnienia.

  • Możliwość elektronicznej realizacji płatności zobowiązań wobec Urzędu. 

  • Dostęp do formularzy elektronicznych usług udostępnianych przez Urząd.


Rejestracja:

  • Dostęp do danych o stanie Państwa spraw, zobowiązaniach podatkowych i opłatach, oraz niektórych, związanych z Państwem, wpisach w rejestrach prowadzonych przez Urząd jest możliwy po dokonaniu rejestracji.

  • Rejestracja wymaga posiadania konta na ogólnopolskiej elektronicznej platformie usług administracji publicznej ePUAP.

  • Jeżeli masz już konto na platformie ePUAP, to wypełnij i złóż "Wniosek o konto na platformie eUrząd"  podpisując go podpisem kwalifikowanym lub profilem zaufanym .

  • Jeżeli nie masz jeszcze konta na platformie ePUAP, to możesz założyć je tutaj .Więcej informacji o strefie usług elektronicznych (platformie eUrząd) uzyskasz wybierając opcję Pomoc z menu.

Logo Uni Europejskiej z opisem